Producenci
Promocje
Papier Toaletowy Biały do podajnika JUMBO 80m
Papier Toaletowy Biały do podajnika JUMBO 80m
3,00 zł 2,99 zł
szt.
Ogranicznik drzwi
Ogranicznik drzwi
44,79 zł 44,79 zł
szt.
Spinka listwy
Spinka listwy
5,00 zł 5,00 zł
szt.
Rękawiczki nitrylowe
Rękawiczki nitrylowe
69,02 zł 69,02 zł
szt.
nakładka pasa tylnego
nakładka pasa tylnego
75,39 zł 75,39 zł
szt.
Polityka prywatności

1. Polityka Prywatności określa zasady stosowania i usługi danych przesyłanych przez użytkowników w związku z korzystaniem z nich przez usługi przeprowadzania zakupów za pośrednictwem Serwisu.

2. Administratorem danych osobowych w serwisie jest firma

PHU Auto-Komis Stanisław Żak  
Nowy Kurzeszyn 1d  
96-200 Rawa Mazowiecka 
NIP: PL8351005702

3. W trosce o bezpieczeństwie powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które są dostępne w zakresie udostępniania danych dotyczących nieupoważnionych. Kontrolujemy ich zasięg i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawami i usługami usługowymi elektronicznymi, a także stosowanymi aktami wykonawczymi i aktami prawnymi.

4. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody wyrażonej przez grupę oraz, które są uprawnione do autoryzacji Administratora do danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji między stronami umów.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w zakresie zastosowania:

 - poprzez dobrowolnie zaproponowaną w formule informacje

 - poprzez gromadzenie plików „cookies”.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie przedstawione przez użytkownika.

7. Dane podane w formule są obsługiwane w celu wynikającego z funkcji zakończenia instrukcji np. w celu przeprowadzenia procesu obsługi kontaktu informacyjnego

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie, który nie został sprzedany ani udostępniony w pierwszej kolejności, zgodnie z ustawami o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis polzak.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do wszelkich zapisów dotyczących prywatności jesteśmy do dyspozycji:

Adres e-mail: 
autokomis@spoko.pl 

Telefoniczna linia obsługi klientów: 
+48 692 187 715 
+48 697 620 560

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl